2005 yılında bilişim hizmetleri amacı ile faaliyetlerine başlayan " Yerinde BT Danışmanlık Hizmetleri" inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bölgesel bir firmadır.

  Hakkımızda

  Ana Sayfa Hakkımızda
  Hakkımızda

  Kısaca Anlatalım

  Yerinde, firmalarda yaşanan BT ve  IT sorunlarının hızlı, güvenilir, maliyeti düşük ve devamlılığa sahip şekilde çözümlenebilmesine yönelik danışmanlık başlığı altında hizmetler sunar.

  Yeni nesil hizmet vizyonuyla ilerleyen kurum ve kuruluşlara; tercih edilebilirliğini artırma yolunda destek olmak için, teknoloji, dijitalleşme ve büyük veriye dayalı tanıtım, analiz, planlama, ölçme ve değerlendirme konularındaki yenilikçi ürün ve hizmetleriyle ön plana çıkan, güvenilir bir çözüm noktası olmaktır.

  • Müşteri odaklı
  • % 100 Memnuniyet
  • Sürekli Gelişim

   

  Hizmetler ve Deneyim

  Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Müşterilerimizin isteklerine projelendirme, teklif, üretim ve proje teslimi ve sonrasında; zamanında ve doğru olarak cevaplar veririz. İlgili olmak, güvenilir olmak, disiplinli olmak en büyük hizmet ilkelerimizdir. Kolay bulunabilirlik, ulaşılabilirlik ve hızlı hizmet bizim önemli avantajlarımızdır.

  Güven ve Değer

  Müşterilerimizin bizi talep etmesinin arkasında proje teslimi sonrasında da hizmetlerimizden kaynaklanan kanıtlanmış güven vardır.

  Gelişime Açık

  Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, projelere değer katan yeni inovatif uygulamaları hayata geçiriyoruz.

  25+ Yıllık Tecrübe

  Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.

  Düşük Maliyetler

  Yaptığımız tüm çalışmalarda, satış veya destek maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler teklif ediyoruz.

  Kaliteli Hizmet

  Yaptığımız işe hâkimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için kaliteli hizmetler üretiyoruz.