2005 yılında bilişim hizmetleri amacı ile faaliyetlerine başlayan " Yerinde BT Danışmanlık Hizmetleri" inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bölgesel bir firmadır.

  Felaket Kurtarma

  Ana Sayfa Hizmetler Felaket Kurtarma

  Felaket Kurtarma

  Veri, günümüz işletmelerinin en değerli varlığıdır. Veri kaybı; üretkenlik, gelir, itibar ve hatta müşteri kaybı da dahil olmak üzere işinizde geri dönüşü olmayan hasarlara neden olabilir. Tabii ki bir afetin ne zaman olacağını ve etkisinin ne kadar ciddi olacağını tahmin etmeniz zordur. Bununla birlikte, kontrol edebileceğiniz şey, bir felakete nasıl tepki vereceğiniz ve işletmenizin bundan ne kadar başarılı bir şekilde kurtulacağıdır.

  Felaket Kurtarma (Disaster Recovery) Nedir?

  Felaket Kurtarma olarak da bilinen Disaster Recovery, verilerinizin başka bir lokasyonda yapılan veri yedekleme işlemidir. Kurulan bu sistem aracılığıyla veri merkezi (data center) lokasyonunda oluşabilecek doğal felaket sonucu data kayıplarını önlemek için yedek olarak oluşturulmasıdır. Oluşturulan bu merkeze Felaket Kurtarma merkezi denir. Asıl amaç veri yedeklerini coğrafik konum olarak başka bir lokasyonda saklayarak felaket durumlarına karşı önlem almaktadır.
  01

  Sanal Sunucu Yedekleme

  03

  Fiziksel Sunucu Yedekleme

  02

  Veritabanları Yedekleme

  Yerinde'nin sunmuş olduğu bu hizmet hakkında aklınıza takılan sorular veya almak istediğiniz bilgiler mi var? Dilerseniz, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en iyi fiyat teklifini sunmak için telefon numaranızı bırakın sizleri arayalım.

  ücretsiz fiyat teklifi almak için bizi arayın

  0 452 234 14 14

  Sorularınız mı var?
  Bizi Bugün Arayın!

  0 452 234 14 14
  0 533 660 73 73

  bilgi@yerinde.com

  Şirketimiz Hakkında

  2005 yılında bilişim hizmetleri amacı ile faaliyetlerine başlayan Yerinde BT Danışmanlık Hizmetleri inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bölgesel bir firmadır.
  Katalog