2005 yılında bilişim hizmetleri amacı ile faaliyetlerine başlayan " Yerinde BT Danışmanlık Hizmetleri" inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bölgesel bir firmadır.

  İp Kamera Sistemleri

  Ana Sayfa Hizmetler İp Kamera Sistemleri

  İp Kamera Sistemleri

  sizin için değerli olan şeyleri korumak için güvenlik çözümleri üretiyoruz. Güvenlik teknolojisi alanında dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kendi teknolojilerimizi geliştiriyor, güvenlik ihtiyaçlarınızı üst düzey ürünlerimizle karşılıyoruz. Güvenlik sistemlerine ait donanım teknolojileri her geçen gün gelişiyor. Tüm gelişmelere rağmen insan faktörünün her zaman önemli olacağının bilincindeyiz. Bu sebeple hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize dünya standartlarında hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

  Alanında kendini kanıtlamış markalar ile iş birliği yapıyoruz

  Dünya standartlarında yüksek kalite ve çevreye duyarlı hizmetler sunarak; Bu hizmetlerin sağlanması için fiziki alt yapı, uygun çalışma ortamı, kazanılmış tecrübe ve deneyimlerimizle özgün çözümler geliştirmek.
  Evinize veya işyerinize en büyük tehdit hırsızlık ve saldırganlıktır. Bu nedenle, binanızı en son güvenlik sistemleri ve teknolojisi ile korumak çok önemlidir. Güvenlik kameralarının ve video kamera sisteminin uygun tasarımı ve kurulumu, ekstra bir güvenlik katmanı ve huzur sağlar.
  TİCARİ GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
  Hangi sektör olursa olsun, sisteme entegre güvenlik kameraları alanlarınızı sürekli olarak izleyerek veya seçilmiş belirli olayları kaydederek güvenliğinizi artırabilir. Zararları önlemek ve kanıtları yakalamak için ofislerinizin veya binalarınızın dışına monte edilebilirler. Güvenlik kameraları ayrıca çalışanları izlemek veya sigorta tazminatı ve yükümlülüğü için kullanılabilmektedir.

  ücretsiz fiyat teklifi almak için bizi arayın

  0 452 234 14 14

  Sorularınız mı var?
  Bizi Bugün Arayın!

  0 452 234 14 14
  0 533 660 73 73

  bilgi@yerinde.com

  Şirketimiz Hakkında

  2005 yılında bilişim hizmetleri amacı ile faaliyetlerine başlayan Yerinde BT Danışmanlık Hizmetleri inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bölgesel bir firmadır.
  Katalog