2005 yılında bilişim hizmetleri amacı ile faaliyetlerine başlayan " Yerinde BT Danışmanlık Hizmetleri" inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bölgesel bir firmadır.

  Fiber -Network Altyapı

  Ana Sayfa Hizmetler Fiber -Network Altyapı

  Network - Fiber Alt Yapı

  Firmaların IT altyapılarının güvenliği önemli bir uzmanlık alanı olup, verilerin güvenliği, doğal felaketler, insan faktörü, ve kötü amaçlı yazılımlar nedeniyle yüksek risk altındadır. Her tür cihazın birbiriyle iletişimde olduğu bir internet ortamında, sürekli geliştirilen, daha karmaşık ve karışık hale gelen kötü amaçlı yazılımlar kurumların veri güvenliğini her geçen gün daha fazla tehdit etmekte; bunların sonucunda daha esnek, duyarlı ve bütünleşik bir güvenlik çemberine ihtiyaç duyulmaktadır.
  Ağ çözümleri sağlamada müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve firma ihtiyaçları göz önüne alınarak ileriye dönük tasarımlarla çözümler sunuyoruz. Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.
  Satış - Montaj - Destek
  Network Cihazlarının Kurulum ve Desteği
  Her türlü network cihazı hızlı ve kolay bir şekilde temin edilir. Cihazların kurulumunu yapar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

  Ağ Hızlandırma Çözümleri
  Uzman teknisyenlerimizin yerinde tespitleriyle ağın maksimum düzeyde hızlı olması için uygulamalarda maliyetin de göz önünde tutulması bizim için önemlidir. Sistemi karmaşıklaştırmadan ve ekipman giderlerini yükseltmeden kullanıcı verimliliğini arttırmak için en uygun optimizasyon sağlanır.

  Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri
  Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar ve ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur.

  Ağ analizinde güncelleme, güvenlik ve yeni teknolojilerin sistemde uygulanması sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.

  ücretsiz fiyat teklifi almak için bizi arayın

  0 452 234 14 14

  Sorularınız mı var?
  Bizi Bugün Arayın!

  0 452 234 14 14
  0 533 660 73 73

  bilgi@yerinde.com

  Şirketimiz Hakkında

  2005 yılında bilişim hizmetleri amacı ile faaliyetlerine başlayan Yerinde BT Danışmanlık Hizmetleri inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bölgesel bir firmadır.
  Katalog